Jesteśmy firmą świadczącą pełne usługi z zakresu sieci, webmastering`u, i szeroko pojętej informatyki..

Prowadzimy usługi komputerowe aby wspierać Was w każdym aspekcie nie tylko w biznesie ale także prywatnie.

Stosujemy najnowsze dostępne rozwiązania, które dzięki połączeniu z ogromnym doświadczeniem prowadzą do maksymalnego zmniejszenia kosztów i najlepszych wyników. Więc nie czekaj skontaktuj się z nami.

Services Usługi

Wsparcie informatyczne dla firm

 • Planowanie

  Planowanie

  Pierwszym krokiem w każdej współpracy jest całkowite zrozumienie Twoich wymagań, łącznie z ich specyfiką. Na tym etapie przygotowywane są szczegółowe plany.

 • Współpraca

  Współpraca

  Budowanie współpracy rozpoczynamy od przygotowania planu partnerskiego w oparciu o Twoją wizję i nasze spostrzeżenia. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, wykorzystując technik zarządzania, administracji i dbając o kluczowe elementy.

 • wdrazanie

  Wdrażanie

  Gdy dostarczamy usługę bądz produkt, prowadzimy dokładne testy, na tym etapie możemy wprowadzać niezbędne korekty w celu zapewnienia, że oczekiwania Klientów zostały spełnione, upewniając się, że wszystko funkcjonuje bez zarzutu.

Nasze usługi

nasze usługi
 • Outsourcing informatyczna obsługa zewnętrzna
 • Serwis pogotowie komputerowe
 • Web Design strony internetowe
 • SieciBiznes i nie tylko

Serwis komputerowy i aplikacji

Serwis komputerowy

W szybko zmieniającym się świecie technologie informatyczne są podstawą każdej konkurencyjnej działalności. W ​​celu zapewnienia stałej dostępności systemów, dzięki dokładnej analizie wszelkich wyzwań, możemy ściśle wspierać Twoją firmę.

W celu skutecznego dostarczenia potrzebnych Tobie usług, specjalizujemy się w wielu dziedzinach sprzętu i oprogramowania biznesowego.

Usługi te obejmują zarządzanie treścią, zasobami sprzętowymi, zarządzanie i integracja aplikacji, systemy ERP i wreszcie ogólne wparcie informatyczne.

Administracja i hosting

Administracja, hosting

W celu ciągłego dostarczania swoich usług Klientom, Firmy wymagają solidnego wsparcia. Oferujemy wiele rozwiązań technologicznych, organizowanie, automatyzację oraz synchronizację procesów biznesowych. Zapewniamy koordynację działań sprzętowych, programowych oraz administracji tymi zasobami, dzięki temu otrzymujesz szeroko zakrojoną pomoc dla Twojej firmy.

Uważamy, za niezwykle istotne, aby wdrążane rozwiązania funkcjonowały na poziomie całej Firmy i dzięki czemu idealnie integrowały się z działaniami biznesowymi. Pierwszym krokiem w naszych czynnościach jest poznanie Firmy, aby upewnić się i uzyskać optymalny plan współpracy, nie tylko osób, które mają np. bezpośredni kontakt z klientem, ale wszystkich działów w firmie.

Wdrożenia rozwiązań IT

Wdrożenia rozwiązań IT

Gdy firma zaczyna rosnąć, niezawodna struktura IT staje się koniecznością. Wiemy, co jest wymagane, aby pomóc, wybrać i wdrożyć precyzyjne rozwiązania, które spełnia Twoje wymagania. Współpracujemy z wieloma Firmami, a nasza wiedza może być stosowana we wielu adpektach.

Nasze rozwiązania obejmują większość funkcji i potrzeb przedsiębiorstwa: księgowość, HR, sprzedaż i zakup, PM, magazyny i produkcjię. Oferujemy również znormalizowane ramy dla integracji rozwiązań z innymi już istniejącymi aplikacjami w Firmie.

Profesionalna obsługa

Profesionalna obsługa

Czasami, rozwiązania "dostępne od ręki", nie są wystarczające do zaspokojenia swoich potrzeb. Dla naszych najbardziej wymagających klientów, oferujemy najwyższy poziom personalizacji usług.

Jesteśmy w stanie dokładnie uchwycić specyfikację potrzeb w celu budowania najlepszej współpracy w oparciu o naszą ocenę potrzeb. Ponadto jesteśmy w stanie pracować z dowolnymi systemami operacyjnymi i technologiami już wdrożonymi do obsługi firmy lub przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Pogotowie komputerowe

Profesjonalna naprawa komputerów w Międzyrzeczu oraz innych miastach województwa lubuskiego. Usługi przeprowadzane przez nasz serwis są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Korzystając z naszych usług masz pewność, że poniesiony wydatek jest jednorazowy, a Twój sprzęt, po naszych zabiegach. będzie działał bez zarzutu.

Nieważne czy masz problemy z instalacją systemu operacyjnego, uruchomieniem sieci, konfiguracją neostrady, rozbudową komputera czy instalacją drukarki - we wszystkich problemach nasze pogotowie komputerowe doradzi i pomoże najlepiej.

Pogotowie komputerowe

Usługi

montaż i rozbudowa komputera, instalacja systemu operacyjnego (Windows, Linux/Unix, MacOSX), tworzenie kopii zapasowych, konfiguracja sieci (Neostrada,DSL,ISDN,WIFI etc.), instalacja oprogramowania, konserwacja komputera, aktualizacja sterowników, BIOSu, odzyskiwanie danych ( archiwizowanie danych z uszkodzonych nośników ),skutecznie usuwanie danych, programów, złośliwego oprogramowania, sieci komputerowe ( tworzenie sieci komputerowych, sieciowanie), szkolenia komputerowe (kursy obsługi komputera, programów ), doradztwo i audyt.

usługi

Informacje

Informacje

Wstępna wycena naprawy podawana jest po krótkim opisie usterki, podczas przyjęcia zgłoszenia. W 90% procentach wszystkich napraw, w dni robocze, całkowity koszt jest niewielki w porównaniu do napraw po osobach niewykwalifikowanych. 95 procent napraw rozwiązujemy do godziny pracy u Klienta.

Dojeżdżamy do Klienta i wykonujemy naprawy na miejscu.

Szczycimy się bardzo krótkim czasem realizacji zleceń, dodatkowo oferujemy tzw. usługi ekspresowe.

Web Design

Web Design

Nieważne czy potrzebujesz strony dla Swojego biznesu czy może kompleksowego portalu Przedsiębiorstwa, dostarczymy Tobie rozwiązań które potrzebujesz.

Tworzenie, zaczynamy od zapoznania się z potrzebami Klienta, kolejnym krokiem jest planowanie wyglądu oraz interfejsu użytkownika dzięki czemu jesteśmy w stanie sporządzić i przedstawić szczegółowe projekty powstającej witryny.

Trendy, technologie oraz oczekiwania użytkowników zmieniają się z dnia na dzień. Rozumiemy to, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć ekscytującą i skuteczną witrynę w najbardziej przystępnej cenie.

Zawartość

Zawartość

Strona, aby mogła dobrze funkcjonować, wymaga silnej platformy. Wiemy, jak wiele kłopotów może sprawiać zarządzanie internetową treścią. Dlatego oferujemy indywidualne rozwiązania CMS, które oszczędzają czas i ułatwiają pracę. Będziesz mógł zarządzać swoją witryną z łatwością, zachowując przejrzystość treści. Specjalizujemy się w najbardziej popularnych CMS takich jak Joomla, Drupal i WordPress. Jeśli wymagania są bardziej skomplikowane, możemy rozwinąć niestandardowe budowy platform do swoich potrzeb.

Czy budujesz stronę korporacyjną, portal czy witrynę społecznościową, nasze systemy zarządzania treścią są idealnym, skutecznym, dobrze zorganizowanym i zapewniającym oszczędność czasu rozwiązaniem.

eCommerce

eCommerce

Jeśli chodzi o handel w internecie, przedewszystkim myślimy o bezpieczeństwie. eCommerce przeszedł długą drogę, od bycia statycznym portalem do coraz bardziej dynamicznego, złożonego środowiska. To jest dokładnie cel opracowania dla Ciebie idealnego rozwiązania.

Nasze rozwiązania eCommerce pozwalają zintegrować koszyk z różnymi opcjami płatności, nie naruszając środków bezpieczeństwa, unikalnych systemów zarządzania treścią i funkcji zarządzania użytkownikami. Dzięki działalności w marketingu internetowym, możemy pomóc Ci osiągnąć podejście skierowane na klienta, przedstawiając szczegółowe raporty i regularne informacje zwrotne od użytkowników.

Pozycjonowanie
optymalizacja

SEO Pozycjonowanie optymalizacja

Jeżeli chodzi o zagadnienie jakim jest pozycjonowanie, możemy usłyszeć wiele nieporozumień, nawet od "ekspertów" w tej dziedzinie. Uznajemy, że SEO jest pomocą ludziom znaleźć Cię poprzez lepszą treść. Z poprawą treści, łatwo i naturalnie przychodzą, lepsze wyniki w rankingach wyszukiwarek. Wolimy nazywać to wewnętrzną zawartością treści. Będziemy podejmować podstawowe strategie, wykorzystywać sztuczki i skupiać się na fundamentach Twojej strony aby stworzyć lepszą treści i więcej wartości dla użytkowników. Lepsze rankingi wyszukiwania są tylko przyjemnym efektem ubocznym.

Dzięki temu, efektem jest wyższy zwrot z inwestycji, co dowodzi, że SEO jest najbardziej opłacalna pod względem większego ruchu do Twojej witryny i przejęciem sprzedaży, niż jakiekolwiek inne dostępne formy marketingu online.

Projektowanie sieci

Projektowanie sieci

Jeśli tworzysz nowe biuro lub chcesz rozbudować istniejącą sieć, możemy dostarczyć kompletny sprzęt sieciowy i oprogramowanie oraz konfigurację i usług wdrożeniowe. Możemy określić optymalną infrastrukturę sieciową dla Twojej firmy która spełni wszelkie wymagania dotyczące szybkości, wygody i bezpieczeństwa.

Ponad to, nasza metodologia zapewnia, że ​​infrastruktura sieci jest niezawodna jednocześnie zachowując elastyczność szybkiego przyjmowania nowych i istniejących technologii.

Audyt zabezpieczeń

Audyt zabezpieczeń

W firmach bezpieczeństwo IT jest bardzo często pomijane lub zaniedbane. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa, każda firma, w tym Twoja, posiada cenne zasoby IT takie jak komputery, sieci i dane. Ochrona tych aktywów, wymaga przeprowadzenia własnych audytów bezpieczeństwa IT w celu uzyskania jaśniejszego obrazu ryzyka bezpieczeństwa, które trzeba rozwiązać, żeby uzyskać najlepsze rozwiązani na zagrożenia.

Dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie, nasze audyty cechuje profesjonalny poziom i kompletność. Począwszy od zdefiniowania parametrów zabezpieczeń do zapobiegania włamaniom fizycznym, nie zostawiamy niczego przypadkowi. Nieważne czy audytujemy, istniejącą infrastrukturę lub istnieje potrzeba przeglądu nowego projektu, możemy Ci pomóc osiągnąć spokój i wysoki standard zgodności.

Zarządzanie

Zarządzanie

Projektowanie jest coraz bardziej złożone, aby przeprowadzić to sprawnie a dodatkowo wdrożyć, zabezpieczyć i zarządzać, wymagany jest ogromny poziom wiedzy. Przez cały czas koncentrujemy się na dostarczaniu niezawodnych udług które charakteryzują minimalne zakłócenia dla Twojej firmy.

Możemy wykonywać przedsięwzięcia od rozpoczęcia projektu poprzez każdy etap cyklu życia projektu. Jesteśmy w stanie pracować w wielu dyscyplinach biznesowych, żeby dostarczyć dopasowanych rozwiązań, niezależnie od wielkości i lokalizacji.

info-nav

Rozwiązania

O nas

O nas
logo

W oparciu o doświadczenie i najnowsze technologie specjalizujemy się w IT, doradztwu i rozwoju sieci, szkoleniach, serwisie i pogotowiu komputerowym. Szczycimy się wysokimi kwalifikacjami w różnych dziedzinach techniki, a także naszą zdolnością do dostarczania najlepszych rozwiązań IT z wykorzystaniem najwyższych standardów i po konkurencyjnych cenach.

Wszystkie działania kierujemy na wsparcie aktualnych partnerów i nowych klientów. Rozumiemy, że wymagania różnią się zależnie od firmy bądz osoby i, że klienci mogą potrzebować pomocy w określeniu optymalnego rozwiązania do ich potrzeb. Uważamy się za partnera, wiec nasze początkowe sesje doradcze są zawsze bezpłatne.

mapa

Dostępność

Nasze siedziba znajduje się w Międzyrzeczu,
ale nasze działania obejmują zachodnią
Polskę. Poprzez
umówy partnerskie, współpracujemy
z największymi różnych dziedzinach IT
w celu dostarczenia najwyższego poziomu kompetencji.

Nasze unikalne podejście pozwala dostarczać firmom niezwykłych
umiejętności i możliwości, które przynoszą wymierne korzyści. Jednocześnie jesteśmy
dostępni codzienne co zapewnia stały kontakt a także pozwala się spotkać i omówić współpracę lub projekt.
Jesteśmy dumni z relacji jakie wypracowaliśmy z Klientami i można śmiało powiedzieć, że jesteśmy gotowi dostarczyć
najwyższą jakość każdej usługi lub projektu, niezależnie od złożoności.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

informatyka-24.pl Rafał Kalota

ul. Konstytucji 3 Maja 59

66-300 Międzyrzecz
Polska

Email:

Telefon: + 48 506 258 743

Od poniedziałku do piątku: od 8:00 do 18:00
w ramach współpracy istnieje możliwość dostępności 24/7